Reklama | Kontakt | Regulamin | Cennik | Instrukcja | Strefa Partnera
width=11 width=11
width=11 width=11

Regulamin serwisu     I. Informacje o firmie
 1. Administratorem serwisu jest firma Mirosław Grodzki, z siedzibą w Józefowie, kod pocztowy 05-420, przy ul. Pogodnej 8, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerami NIP 532-105-47-23 oraz REGON 012849938.
 2. Zadaniem serwisu internetowego jest informowanie o dostępności części samochodowych w różnych lokalizacjach na terenie Polski.
 3. Informacja o dostępności części pochodzi od firm sprzedających części.

II. Sposób realizacji zamówienia
 1. Zapytania o części samochodowe są przekazywane do serwisu za pomocą formularza kontaktowego lub w czasie rozmowy telefonicznej
 2. Zapytania o części samochodowe zapisywane są przez administratorów serwisu w bazie danych.
 3. Treść zapytań wysyłanych przez klientów może być moderowana przez administratorów serwisu.
 4. Po zatwierdzeniu zapytania przez administratorów jest ono wysyłane bez zbędnej zwłoki do sklepów współpracujących z serwisem za pośrednictwem panelu dostępnego w Strefie Partnera, SMS'a i/lub poczty elektronicznej.
 5. W wysyłanej wiadomości podawane są parametry szukanej części oraz dane kontaktowe do osoby szukającej części. Dotyczy to firm, które opłacają abonament. Firmy współpracująca w trybie prepaid otrzymują dane kontaktowe na osobnych zasadach.
 6. Osoba, która zgłasza pytanie o części dostaje zwrotnego bezpłatnego SMS'a z kodem, po podaniu którego na stronie internetowej może śledzić wysłane za pośrednictwem naszego systemu oferty dotyczące swojego zgłoszenia.
 7. Wyszukiwanie miejsc, gdzie dostępne są części samochodowe następuje na podstawie przekazanego zapytania oraz informacji podawanych przez firmy rejestrujące się w systemie.

III. Firmy sprzedające części
 1. Administrator serwisu prowadzi bazę danych firm sprzedających części samochodowe.
 2. Każda firma ma dostęp do edycji swoich danych. W szczególności dotyczy to danych kontaktowych używanych do wysyłania wiadomości email i SMS oraz parametrów sprzedawanych części (marki i modele samochodów, rodzaje i stan części).
 3. Rejestracja firmy w systemie jest bezpłatna.
 4. Administratorzy mogą weryfikować dane otrzymywane od firm współpracujących z serwisem.
 5. Współpraca zaczyna się od BEZPŁATNEGO testu. Po okresie testowym będzie można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z naszej usługi lub dołączyć do grona firm, które z nami współpracują na zasadach komercyjnych.
 6. Administrator zastrzega sobie prawo skrócenia okresu testowego lub zmiany sposobu działania konta w okresie testowym.
 7. Cena miesięcznego abonamentu za używanie systemu jest podana w cenniku.

IV. Osoby poszukujące części
 1. Rozmowa telefoniczna z konsultantem pod numerem 703 400 410. jest płatna. Koszt rozmowy wynosi 2,10 zł netto (2,58 z VAT) za minutę połączenia.
 2. Pozostałe czynności dla osób szukających części świadczone są przez nas bezpłatnie.
  W szczególności dotyczy to wysyłanych przez nas SMS'ów, które również są bezpłatne.

V. Odpowiedzialność administratora za zawierane transakcje
 1. Serwis nie pośredniczy w transakcjach i nie pobiera prowizji od zawartych transakcji kupna/sprzedaży.
 2. Serwis nie odpowiada za umowy zawierane przez strony transakcji.

VI. Zwroty
 1. Zwrot wpłaconych za pieniędzy możliwy jest po zaakceptowaniu procedury reklamacyjnej.

VII. Reklamacje
 1. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni na podstawie pisemnego zgłoszenia wysłanego na adres biuro@auto-czesci24.pl.

VIII. Ochrona danych osobowych
 1. Administratorem Danych Osobowych jest firma wymieniona w pkcie 1.
 2. Dane osobowe podane przy zapisie do serwisu są niezbędne do wykonania usługi oraz zebrania opinii.
 3. Dostęp do swoich danych (wgląd, modyfikacja, usunięcie) jest możliwy droga mailową poprzez wysłanie zgłoszenia na adres biuro@auto-czesci24.pl
 4. Bez uzyskania zgody dane osobowe nie są udostępnianie innym zewnętrznym podmiotom.
 5. Do firm sprzedających części wraz z treścią zapytania przekazujemy dane kontaktowe (telefon, e-mail, kod pocztowy i miejscowość) oraz informacje o samochodzie uzyskane w czasie rejestracji zgłoszenia.

IX. Ograniczenia realizacji zamówienia
 1. Ograniczenia realizacji zamówienia możliwe są tylko ze względu na przyczyny niezależne od organizatora.

X. Forma płatności
 1. Płatność za usługę pobierane jest tylko od firmy sprzedającej części i odbywa się poprzez przelew bankowy lub inną formę płatności udostępnioną przez organizatora.

XI. Ochrona kupujących
 1. Administrator serwisu udostępnia możliwość weryfikacji sprzedawcy. Na naszej stronie można sprawdzić czy telefon, z którego dzwoniła osoba oferująca części znajduje się na naszej bazie. Po wpisaniu tego numeru do wyszukiwarki pokażą się następujące dane sprzedawcy: nazwa firmy, NIP, adres, osoba kontaktowa, adres e-mail, telefon.

części samochodowe współpraca
width=11 width=11
REKLAMA
width=11 width=11

width=11 width=11
SZUKAJ
width=11 width=11

Regulamin usługi szukania części samochodowych auto części Reklama | Kontakt | Regulamin | Cennik | Instrukcja | Strefa Partnera

.